برگزاری اردوی یک روزه فرهنگی تفریحی به همدان به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه ها
اردوی یک روزه به مقصد شهر همدان به مناسبت هفته خوابگاهها ویژه دختران خوابگاهی به مقصد غار علیصدر همدان با ظرفیت 86 نفر از دانشجویان برگزار شد
کارگاه تخصصی رسانه و اخرالزمان برگزار شد
کارگاه تخصصی رسانه و اخرالزمان به همت کانون دانشجویی مهدویت در روز یکشنبه مورخ شانزدهم اردیبهشت ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید سلیمانی کارشناس حوزه رسانه در دفتر نهاد رهبری با حضور جمعی از دانشجویان علاقه مند برگزار گردید.
برگزاری جشن نیمه شعبان در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
همزمان با ایام ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) مراسم جشن نیمه شعبان با حضور جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شنبه شب درامفی تئاتر بیمارستان امام رضا(ع) این دانشگاه برگزار شد.
برپایی غرفه فرهنگی در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت تولد شهید ابراهیم هادی
به مناسبت فراسیدن اعیاد ماه شعبان و همچنین همزمانی آن با تولد شهید ابراهیم هادی، کانون دانشجویی شهدا دانشگاه علوم پزشکی در محوطه دانشکده داروسازی اقدام به برپایی غرفه فرهنگی همراه با توزیع کتاب شهید ابراهیم هادی و برگزاری مسابقه والیبال به همراه جوایز ارزنده کردند و فضای با نشاط و پر از هیجان را در کنار دوستان دانشجوی خود رقم زدند.
جشن مبعث حضرت رسول اکرم (ص) در دانشکده بهداشت برگزار شد
این مراسم در روز یکشنبه مورخه 26/1/96 رأس ساعت 12 در سالن همایش دانشکده بهداشت به مناسبت مبعث حضرت محمد (ص) با سخرانی حجة الاسلام و المسلمین سیف و مولودی خوانی آقای احسان ویسی برگزار گردید.
با حضور دکترشاهین فرهنگ کارگاه آموزشی خانواده با عنوان زندگی موفق در دانشگاه علوم پزشکی  برگزار گردید
بمناسبت مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، نشست سبک زندگی موفق با حضور استاد برجسته حوزه روانشناسی دکترشاهین فرهنگ در سالن جلسات مجتمع بوستان دانشگاه علوم پزشکی با حضور چشمگیر اساتید در روز چهارشنبه مورخ 22 فروردین ماه برگزار شد
زوج‌های جوان شیوه صحیح سبک زندگی در آغاز زندگی شان را آموختند
به همت دفتر نهاد رهبری از 32 زوج جوانی که زندگی خود را بر پایه سبک زندگی ایرانی اسلامی آغاز کرده بودند تقدیر به عمل آمد.