سومین دوره هم اندیشی  اساتید دانشگاه علوم پزشکی درباره «سبک زندگی اسلامی»
نشست هم اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در موضوع فوق، به میزبانی دفتر نهاد رهبری دانشگاه و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدحسین توانایی ، محقق و مدرس حوزه و دانشگاه در سالن جلسات دفتر نهاد رهبری از تاریخ 19لغایت21 تیرماه برگزار شد.
چهارمین دوره نشست هم اندیشی اساتید با موضوع " اندیشه سیاسی سطح یک" برگزار شد.
چهارمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید با موضوع اندیشه سیاسی و مبانی انقلاب اسلامی (سطح یک) به مدت سه روز از تاریخ 19 تا 21 شهریورماه 1397 در سالن جلسات دفتر نهاد رهبری با تدریس استاد گرانقدر جناب آقای دکتر نورالله قیصری، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار شد.
دومین دوره دانش افزایی اساتید دانشگاه با عنوان "اصول تعلیم و تربیت سطح یک"برگزار شد.
دمین دور از کارگاه های معرفت افزایی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در تیرماه ماه سال جاری در قالب طرح دانش افزایی اساتید طی 3 روز به مدت 16 ساعت در تاریخ 12لغایت14 تیرماه در سالن جلسات دفتر نهاد رهبری با حضور حجت الاسلام و المسلمین مزروعی استاد حوزه و دانشگاه برگزار شد.
برگزاری نشست هم اندیشی و دانش افزایی اساتید با موضوع اصول تعلیم و تربیت سطح 2
اولین دوره دانش افزایی اساتید دانشگاه با عنوان اصول تعلیم و تربیت سطح دو طی 3 روز به مدت 16 ساعت با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر مزروعی از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه و جمعی از اعضای هیات علمی که دوره سطح یک اصول تعلیم و تربیت را گذرانده اند،در سالن جلسات دفتر نهاد این دانشگاه برگزار شد.
برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز  با حضور دکتر مرادی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی
جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه در 21 خرداد ماه در سالن جلسات دفتر نهاد رهبری با حضور اکثریت اعضاء برگزار گردید.
برگزاری اردوی یک روزه فرهنگی تفریحی به همدان به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه ها
اردوی یک روزه به مقصد شهر همدان به مناسبت هفته خوابگاهها ویژه دختران خوابگاهی به مقصد غار علیصدر همدان با ظرفیت 86 نفر از دانشجویان برگزار شد
کارگاه تخصصی رسانه و اخرالزمان برگزار شد
کارگاه تخصصی رسانه و اخرالزمان به همت کانون دانشجویی مهدویت در روز یکشنبه مورخ شانزدهم اردیبهشت ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید سلیمانی کارشناس حوزه رسانه در دفتر نهاد رهبری با حضور جمعی از دانشجویان علاقه مند برگزار گردید.