اخبار

امحاء 15 تن مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی قاچاق در کرمانشاه

امحاء 15 تن مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی قاچاق در کرمانشاه
مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از امحاء 15 تن مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی قاچاق و تقلبی در کرمانشاه خبر داد.
به گزارش ایسنا، دکتر شهریار مستوفی اظهار کرد: 15 تن مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی قاچاق و تقلبی شامل بیش از 603 هزار نخ سیگار و 2204 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی و نیز سه تن مواد خوراکی و آشامیدنی مکشوفه، پس از طی مراحل قانونی و با حضور کارشناسان معاونت غذا و دارو کرمانشاه و اعضای کارگروه مبارزه با قاچاق کالا استان کرمانشاه امحاء شد.
وی با بیان اینکه سلامت اجناس قاچاق به هیچ عنوان مورد تایید وزارت بهداشت نیست، گفت: از همه افراد می‌خواهیم به طور جد از خرید وسایل خوراکی و لوازم آرایشی و بهداشتی فاقد برچسب سلامت اجتناب کنند.
مستوفی با بیان اینکه همواره بازرسان بهداشتی مواد و اجناس عرضه شده در سطح بازار را رصد می‌کنند،گفت: مردم نیز در این زمینه باید مراقبت‌های لازم را داشته باشند.
وی از کسانی که در ایام نوروز به استان‌های مرزی مسافرت می‌کنند خواست تا از خرید هرگونه لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد خوراکی و آشامیدنی وارداتی که فاقد برچسب اصالت و سلامت کالا هستند، ‌خودداری کنند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید