اخبار

استاندار کرمانشاه از جراحان خیر شکاف لب و کام تجلیل کرد

استاندار کرمانشاه از جراحان خیر شکاف لب و کام تجلیل کرد

اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه شنبه شب در مهمانسرای استانداری با اهدا لوح از جراحان خیر بیماری های مادرزادی دهان و کام تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، گروه جراحی پلاستیک خیریه مناطق محروم روز چهارشنبه هفته گذشته کار خود را به منظور ویزیت، درمان و جراحی شکاف لب و کام و ناهنجاری های مادرزادی سر و صورت در کرمانشاه آغاز کرد.
این گروه جراحی در روزهای گذشته در کرمانشاه 450 نفر را معاینه و 55 نفر را جراحی کرده اند.
استاندار کرمانشاه در این مراسم ضمن ارزشمند شمردن فعالیت پزشکان، عملکرد این گروه خیر پزشکی را بسیار با ارزش و ستودنی دانست.
سرپرست این تیم جراحی پزشکی خیریه نیز در این مراسم گفت: این گروه که متشکل 24 جراح، پزشک، متخصص بیهوشی و متخصص اتاق عمل است پیش از این به 18 استان کشور سفر کرده است.
دکترعبدالجلیل کلانتری هرمزی افزود: پزشکان حاضر در این تیم جز بهترین پزشکان کشور هستند که به منظور خدمات به مردم به صورت کاملا رایگان در مناطق محروم حضور پیدا می کنند و محرومان را به صورت رایگان مورد معاینه و جراحی قرار می دهند.
این جراح برجسته زیبایی با بیان اینکه این تیم جراحی تنها افرادی را که نیاز به جراحی شکاف لب و کام و ناهنجاری های مادرزادی سر و صورت باشند را ویزیت می کنند، اظهار کرد: براساس اعلام سرپرست گروه، همه افراد از نوزاد تا مسن توسط گروه مورد معاینه و جراحی قرار خواهند گرفت. 
حسین کریم رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت های این گروه پزشکی عنوان کرد: اتاق عمل بیمارستان امام خمینی (ره) به صورت کامل در اختیار این‌ گروه پزشکی قرار گرفته است.
وی افزود: این گروه جراحی تا چهاردهم تیر فعالیت خود را در بیمارستان امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه ادامه خواهد داد.

۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید