اخبار

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در انتخابات نظام پزشکی ضمن احترام به رأی همکاران کاملاً بی طرفانه عمل می کند

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در انتخابات نظام پزشکی ضمن احترام به رأی همکاران کاملاً بی طرفانه عمل می کند
متن پیام دکتر حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درخصوص انتخابات نظام پزشکی استان

 

به نام خدا
فرآیند برگزاری انتخابات سازمان نظام پزشکی که چندیست آغاز گردیده ، اکنون به مرحله مهم خود رسیده و باشروع فعالیت تبلیغاتی نامزدهای تایید صلاحیت شده ،هزاران همکار محترم در سراسر کشور از جمله ۷۲ نفر از همکاران در استان کرمانشاه خود را در معرض رای و انتخاب گذاشته اند.
اهمیت این نهاد صنفی پرقدرت و لزوم توجه جدی به آن به عنوان یک رکن مهم و اساسی بر کسی پوشیده نیست و از آن رو است که مجریان و ناظران، تمام همت و تلاش خود را مصروف می دارند تا این رویداد مهم به نحو مطلوبی به اجرا در آید.
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز پس از ابلاغ معاونت محترم درمان وزارت متبوع از چندماه پیش کار ثبت نام و ورود اطلاعات الکترونیکی اعضای سازمان ، انتشار آگهی ثبت نام نامزدها و پس از ثبت نام و تایید هیات نظارت، اسامی۱۴ نفر نامزد تایید صلاحیت شده در شهرستان اسلام آباد و تعداد ۵۸ نامزد تایید صلاحیت شده در کرمانشاه را منتشر کرده و پس از روزهای تبلیغات نامزدها در روز سی ام تیرماه در شعب ثابت و سیار در سراسر استان ،کار اخذ رای را انجام خواهد داد.
ناگفته پیداست این دانشگاه به عنوان مجری انتخابات ،تمام تلاش خود را برای برگزاری این روند تا پایان برابر قانون و با دقت تمام انجام داده و خواهد داد و شکی نیست که هیچگونه جانبداری و یا سوگیری له یا علیه نامزدهای محترم نخواهد داشت و از آنجا که اساس کار این مجموعه دانشگاهی بر تعامل،همکاری و همراهی است در بالاترین سطح با منتخبین محترم همراهی خواهد نمود و این همراهی را زمینه ساز رشد و تعالی و توسعه می داند.
از آنجا که متاسفانه برخی از نامزدهای محترم و یا دوستان و علاقمندان آنان به نادرست این دانشگاه را به جانبداری و یا حمایت از نامزد و یا نامزدهای خاصی متهم می نمایند از نظر اینجانب به عنوان مسوول دانشگاه و مجری انتخابات کاملا مردود بوده و این اقدامات را به عنوان یک ترفند تبلیغاتی برای رای آوری قلمداد، آنرا سخت نکوهش کرده و خود و همکاران مجری را از این اتهامات مبرا می دانم.
فارغ از این بی اخلاقی ها ، امیدوارم  در فضایی که شایسته نخبگان و بزرگان جامعه است و در کمال آرامش و صحت این انتخابات برگزار گردد و برگزیدگان بتوانند با پشتیبانی حداکثری همکاران عزیز در این سازمان به خدمت مشغول گردند.
لازم می دانم با توجه به ثبت نام بیش از ۴۳۰۰ نفر از همکاران در ۶ گروه و لزوم شرکت حداکثری همکاران و باتوجه به اینکه هنوز امکان ثبت نام جهت شرکت در انتخابات به عنوان رای دهنده وجود دارد ، از همگان بخواهم که تعداد بیشتری از پزشکان ، دندانپزشکان ، داروسازان ، کارشناسان پروانه دار ،علوم آزمایشگاهی و ماما در این حرکت مدنی شرکت جسته و زمینه ارتقای سازمان و اعتبار جامعه پزشکی را بیش از پیش فراهم نمایند.
با احترام
دکتر حسین کریم 
رییس دانشگاه 
۲۱ تیرماه ۹۶
۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۴:۵۳

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید