اخبار

اعضای نظام پزشکی می توانند به صورت الکترونیکی رأی دهند

اعضای نظام پزشکی می توانند به صورت الکترونیکی رأی دهند

دکتر آرش الماسی مدیرنظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه : افراد واجدالشرایط می توانند در هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی رأی خود را به صورت الکترونیکی بدهند.

وی  در این خصوص توضیح داد: کلیه اعضای نظام پزشکی می توانند روز جمعه مورخ 96/4/30 همزمان با شروع بکار صندوق های رأی گیری با ارسال کد ملی خود به سامانه پیامکی 2000190  کد رهگیری خود را دریافت نموده و با مراجعه به سایت اینترنتی به آدرس: Entekhabat.Behdasht.gov.ir  رأی خود را به صورت الکترونیکی بدهند.

دکتر الماسی با اشاره به اینکه فرصت رأی دهی الکترونیکی برای هر فرد صرفاً 2 بار امکانپذیر می باشد گفت: افراد واجد الشرایط شرکت در انتخابات در صورتی که بعد از 2 بار موفق به رأی دادن نشوند می توانند از ساعت 8 صبح تا 8 شب روز جمعه مورخ 96/4/30 به شعب اخذ رأی در سطح استان مراجعه نموده و رأی خود را در صندوق اخذ رأی وارد نمایند.

دکتر الماسی ضمن اینکه به همراه داشتن کارت نظام پزشکی ، کارت ملی ، تصویر حکم کارگزینی و تصویر پروانه مطب برای رأی گیری از طریق صندوق رأی را ضروری اعلام کرد گفت: به همراه داشتن تصویر قرارداد برای افرادی که دارای قرار داد هستند و نیز کارت شناسایی دستیاری برای دستیاران در رأی گیری از طریق صندوق نیز الزامی است.

 وی در ادامه مطلب فوق افزود: شعب اخذ رأی در کلیه شهرستانها در شبکه های بهداشت ودرمان و در شهر کرمانشاه در ساختمان معاونت درمان مستقر است ضمن اینکه یک صندوق سیار نیز از بیمارستانهای کل سطح شهر کرمانشاه اقدام به اخذ رأی خواهد کرد.

۲۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید