اخبار

پزشکان برای فعالیت در کلینیک تازه ساخت بوستان دعوت به همکاری شدند

پزشکان برای فعالیت در کلینیک تازه ساخت بوستان دعوت به همکاری شدند

رئیس بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه برای تکمیل ظرفیت کلینیک بوستان واقع در روبروی بیمارستان امام رضا (ع) تمام پزشکان متخصص و فوق تخصص را برای فعالیت در این کلینیک به همکاری دعوت کرد. 

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ کلینیک جامع تخصصی بوستان از محل مصوبات سفر سال 90 رهبر معظم انقلاب به استان کرمانشاه در زمینی به مساحت 6 هزار متر مربع و 140 میلیارد ریال اعتبار در پنج طبقه ساخته و در سفر فروردین امسال وزیر بهداشت به استان افتتاح شد.
دکتر علی سروش روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موقعیت بسیار خوب این کلینیک و نقش آن در کاستن بار ترافیکی و شلوغی و ازدحام در مرکز شهر افزود: این کلینیک بیش از 60 مطب تخصصی دارد و مکان بسیار مناسبی برای فعالیت پزشکان است.
وی اظهار کرد که اکنون با وجود تعدادی ظرفیت خالی، پزشکانی که در کلینیک های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شاغل هستند می توانند درخواست کتبی خود را به مدیریت کلینیک بوستان ارائه نمایند.
کلینیک بوستان در 2 نوبت صبح وعصر فعال است که در نوبت صبح کلینیک های نورولوژی عفونی، نوارعصب و عضله، نوار مغز، ENT، روماتولوژی، غدد، ریه، گوارش، نفرولوژی، انکولوژی، پوست، نوروسرجری، طب ورزشی، توانبخشی و روانپزشکی و در نوبت بعد ازظهر کلینیک های ویژه جراحی عمومی رادیوتراپی، اتنکولوژی، عفونی، ارولوژی، جراحی مغز و اعصاب، داخلی و سونوگرافی فعال است.

۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید