اخبار

رئیس دانشگاه مهمان برنامه رادیویی "صدای شهر" شد

رئیس دانشگاه مهمان برنامه رادیویی "صدای شهر" شد
دکتر کریم رئیس دانشگاه صبح روز یکشنبه بیست و نهم مرداد ماه میهمان برنامه رادیویی زنده "صدای شهر" شد.
 
وی در این برنامه ضمن پاسخگویی به سوالات مردم استان گفت: تلاش ما جذب پزشکان متخصص جهت ارائه خدمات مطلوب و لازم به تناسب حجم بالای بیماران است.

دکتر کریم با بیان اینکه یکی از دلایل ازدحام و شلوغی مراکز ما مراجعه بیمارانی از دیگر استان ها چون ایلام ، کردستان و حتی بخش هایی از همدان و عراق است گفت: در کرمانشاه و دیگر شهرستان ها در حال ساخت کلینیک هستیم که خوشبختانه ساخت این کلینیک ها به مراحل انتهایی خود رسیده است و با پروژه های در دست اجرای دانشگاه و پروژه هایی که در آینده خواهیم داشت اولین ‌وظیفه ما فراهم آوردن نهایت امکانات لازم برای مردم خوب استان است و در تلاشیم بتوانیم با حداکثر ظرفیت بهترین خدمات را به مردم استان ارائه دهیم. 

وی همچنین در ادامه مطلب فوق از به انجام رساندن و پیشبرد پروژه هایی چون بیمارستان صحنه ، پاوه، اسلام آباد و ۵۴۰ تختخوابی و پردیس دانشگاه که برای سال ها بلاتکلیف مانده بودند نیز ابراز خرسندی کرد.

رئیس دانشگاه بحث توریسم درمانی را فرصت بسیار مناسبی برای کرمانشاه دانست و گفت: ما در سال گذشته توانستیم استاندارد های لازم جهت پذیرش بیماران خارجی در بیمارستان های استان را به دست آوریم . 

 وی همچنین اظهار داشت: با توجه به تعدد بسیار بالای بیماران دیالیزی ؛ دیالیز در کل کشور یک مساله جدی است و در این باب جهت ارائه با کیفیت ترین خدمات با همان تعرفه های دولتی پیشین با بخش خصوصی قرارداد بسته ایم. 

رئیس دانشگاه با بیان اینکه نگرانی در خصوص بحث HIV و هپاتیت در بیمارستان ها وجود ندارد گفت: شهروندان بدانند در این باره شدیداً مراقب ، حساس و دقیق هستیم 

دکتر کریم در پایان برنامه ضمن سپاسگزاری از صبوری مردم استان ارائه بهترین خدمات را حق مردم استان دانست و اظهار داشت : ما تمام تلاشمان را در جهت ارائه بهترین خدمات به استان خواهیم کرد. 

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید