اخبار

دعوت سرپرست دانشگاه به همدلی برای اعتلای دانش پزشکی و توسعه و ارتقای سلامت

دعوت سرپرست دانشگاه به همدلی برای  اعتلای دانش پزشکی و توسعه و ارتقای سلامت

دکترمحمودرضا مرادی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در یادداشتی همکاران را به همدلی برای اعتلای دانش پزشکی و توسعه و ارتقای سلامت فراخواند.

متن یادداشت بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ قُلْ رَبِّ أَدْخِلْنِی مُدْخَلَ صِدْق وَ أَخْرِجْنِی مُخْرَجَ صِدْق وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ سُلْطاناً نَصِیراً

خداوند مهربان را شاکریم که ما را در مسیر حفاظت از نعمت گرانبهای سلامت قرار داد، تا بتوانیم طعم این عطیه الهی را در مذاق جان مردم ،همچنان شیرین و گوارا نگاه داریم .افتخار بزرگی که منت اعطای آن را پاس داشته و خدمت در این راه را چونان" عبادت" می دانیم.
اکنون که پس از سالها کسب تجربه در حوزه های مدیریتی، آموزش و درمان ، نظر عنایت پروردگار و لطف بزرگان، موجب قرار گرفتن اینجانب در مسوولیت خطیر سرپرستی سازمان عظیم علم مدار و خدمتگزار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شده است و آن را نتیجه اعتماد معتمدین این دانشگاه ،شهر و استان ازجمله شورای سیاستگذاری دانشگاه ،اعضای هیات علمی ،پیشکسوتان و نام آوران گستره علوم پزشکی در استان ، وزیر محترم و جهادی بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، نماینده معظم ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم کرمانشاه ، استاندار محترم و حامی سلامت، ، مجمع نمایندگان دلسوز و سایر بزرگانی می دانم که دغدغه توسعه این استان و رفاه مردمش را دارند، احساس می کنم خداوند حکیم، پنجره ای را به روی بنده گشوده است تا بتوانم برای پاسداشت نعمت سلامت مردم، بیش از پیش تلاش کرده و برای ارتقای هرچه بیشتر آن موثر باشم و هم از او می خواهم که در این فرصت محدود و نامعلوم ، من را یاری دهد تا منشا اثر و خدمت برای استان بوده و گامی برای اعتلای دانش پزشکی و تامین صحت و عافیت مردم عزیزی بردارم که در میان آنان زیسته ، بربالین آنان طبابت را فراگرفته و آموزش داده ام، برای درمانشان کوشیده و همراه با آنان سختی سالهای جنگ و پس از آن را سپری کرده ام .
همه می دانیم که این مسوولیت ،بس بزرگ و سخت است و کاستی ها و مشکلات گستره سلامت، رنج آور و پرچالش . شرط اول پیشبرد این کار سترگ که نه به فرد برمی آید و نه تشتت بر می تابد ،همدلی و همکاری است. به عبارت دیگر پس از لطف خدا ، آنچه بدان نیازمندیم، رفق و مدارا و هم رایی است و من همه همکاران و عزیزان را به این مهم فرا خوانده و مصرانه میخواهم تلاش برای حفظ فضای یکدلی و هم افزایی را در دانشگاه که پیشرو و الگوی جامعه است ،تقویت کنیم.
من همه آنچه داشته ،آموخته و تجربه کرده ام ،آورده ام تا با بهره از نیروی معجزه آسای همدلی و همگرایی ،گردش چرخ سلامت را تسهیل کرده و باهم طرحی نو از دوستی در افکنیم .بیایید درکنار هم باشیم تا بتوانیم به آرزوی قلبی همگی مان که همانا" اعتلای دانش پزشکی و توسعه و ارتقای سلامت استان است، نزدیک شویم. این "آرمان مشترک" ما و نشان همت برای رسیدن به هدف مقدسی می باشد که هرچه ناملایمات و سختی است، از راه برمی دارد و نهایتا ثمره آن کاستن از آلام دردمندان و بهینه کردن کیفیت زندگی انسانهاست و اینجانب برای حصول به آن از هرگونه همفکری، برنامه ،ایده ، نقد و نظر استقبال می کنم .
روشن است که در مقوله سامان دادن به سلامت استان، نیازمند همراهی عزیزانی هستیم که از ذخایر بزرگ تجربه و دانش برخوردارند و این دانشگاه به حضور جدی و مستمرشان در حوزه های مختلف ،نیازمند است و اقتضای دوستی و دلسوزی شان آن است که علی رغم وجود سختی های زیاد و زحمات عدیده ، دعوت دانشگاه را پذیرفته و با قبول مسوولیت در تقویت تیم مدیریتی آن سهیم باشند.
همچنین لازم می دانم از همه کسانی که من را شایسته ورود به این عرصه دانسته اند ،تشکر کنم و ضمن اینکه امیدوارم لایق این لطف ومحبت باشم، از خداوند می خواهم که من و همکاران عزیزم را در کلیه سطوح و در سراسر استان ، در پیشگاه خود و محضر مردم نیک اندیش استان، سربلند گرداند.
درپایان به حکم وظیفه و قدرشناسی ، صمیمانه از تمام روسای قبلی دانشگاه بخصوص جناب آقای دکتر کریم ،که هرکدام در بازه زمانی فعالیت ، توانسته اند با راهبری مدبرانه خود دانشگاه را به پیش برده و موجب بالندگی و شکوفایی آن شوند، تشکر و سپاسگزاری نمایم.

دکترمحمودرضا مرادی
سرپرست دانشگاه

۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۴:۵۶

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید