اخبار

دکتر کریم: پیشرفت های اخیر دانشگاه حاصل کار تیمی بوده است

دکتر کریم: پیشرفت های اخیر دانشگاه حاصل کار تیمی بوده است
آئین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صبح امروز یکشنبه دوم مهرماه در سالن شهید نوروز نژاد بیمارستان امام رضا (ع) برگزار شد.
در این مراسم که با حضور دکتر حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، معاون سیاسی امنیتی استاندار ، نمایندگان محترم مجلس ، اعضای شورای شهر، مقامات و مسئولان اداری استان و اعضای هیأت علمی ، شورای سیاستگذاری و جمع کثیری از مسئولان دانشگاهی برگزار شد با اهداء لوحی از سوی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از خدمات ارزنده دکتر حسین کریم تقدیر شده و با تقدیم حکم وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دکتر محمودرضا مرادی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه معرفی شد.
دکتر حسین کریم در این مراسم با اشاره به اینکه مسئولیت سلامت استان بسیار سنگین و مهم است و فشار بسیار سنگینی بر دوش فرد مسئول قرار می دهد، گفت: همه ما باید با هم دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم همواره دانشگاه را به سمت و سوی پیشرفت و تعالی پیش ببریم و در کنار رئیس دانشگاه جدید شاهد این باشیم که دانشگاه مسیر روبه رشد خود را طی کند.
وی با بیان اینکه پیشرفت های اخیر دانشگاه کار تیمی بوده و باید این تغییرات مهم در حوزه های مختلف را نتیجه همت تمامی دست اندرکاران دانست و به تقدیر تقریباً تمامی معاونتهای دانشگاه در جلسه اخیر هیأت امناء بعنوان مهمترین و ملموس ترین وضعیت موفقیت دانشگاه اشاره کرد.
دکتر کریم یکی از افتخارات دانشگاه را تشکیل شورای سیاستگذاری دانشگاه دانست و گفت: نمونه این تشکل را در دانشگاه های دیگر نداریم و این بزرگواران در تمام شرایطی که نیاز داشتیم همفکری کردند و شورای مشورتی بسیار خوبی بود تشکیل دادند و یکی از بی نظیر ترین کارهایی که این شورا انجام داد کمک به انتخاب ریاست دانشگاه و معرفی افرادی به وزارت بهداشت بود که توانایی این مسئولیت را داشتند .
وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از تمامی حمایت ها و پشتیبانی های وزیر محترم بهداشت و معاونین ایشان از حمایتهای استانداران محترم ، نمایندگان محترم ، معاونین و مدیران استانی ، و اعضای شورای اداری استان ، شورای شهر، هیأت امناء ، هیأت رئیسه ، شورای سیاستگذاری ،اعضای هیأت علمی ،دانشجویان و معاونین و مسئولان و پرسنل تمامی حوزه های دانشگاهی قدر دانی کرد.
وی انتصاب رئیس دانشگاه جدید را نقطه عطفی برای دانشگاه دانست وگفت :  دانشجویان و پرسنل دانشگاه ما سرشار از استعداد و توانایی هستند و امیدواریم با انتخاب فردی توانمند و فرهیخته همچون دکتر مرادی همواره شاهد پیشرفت و تعالی این دانشگاه باشیم.
۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۷:۰۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید