اخبار

کلینیک سیار دندانپزشکی از ۱۴ آبان در مرز خسروی مستقر می‌شود

کلینیک سیار دندانپزشکی از ۱۴ آبان در مرز خسروی مستقر می‌شود
مدیر گروه سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتی علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از ۱۴ آبان ماه امسال کلینیک‌های سیار دندانپزشکی در مرز خشروی و قصرشیرین مستقر خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، محمدرضا فرخی در حاشیه راه‌اندازی 3 موبایل‌کلینیک سیار که در مرکز درمانی شهید رجایی دولت‌آباد کرمانشاه برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این کلینیک‌های سیار خدمات دهان و دندان را به ساکنان در شهرکها و مناطق حاشیه‌ای که امکان حضور در مراکز درمانی را نداشته و یا توانایی مالی پرداخت هزینه‌های درمانی را ندارند ارائه می‌کنند.

مدیر گروه سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتی علوم پزشکی کرمانشاه از استقرار این کلینیک‌های سیار در شهرستان قصرشیرین و مرز خسروی خبر داد و گفت: این سه دستگاه از 14 آبان ماه به منطقه اعزام و تا 25 آبان ماه در مرز خسروی خدمات اورژانسی دندانپزشکی را به زائران ارائه می‌دهند.

فرخی از فعالیت شبانه‌روزی این کلینیک‌ها در مرز خسروی خبر داد و افزود: علاوه بر این موبایل‌کلینک‌ها تعدادی از مراکز ما در مسیر تردد زائران در شهرهای کنگاور، صحنه، بیستون، دینور، سنقر، کرمانشاه، اسلام‌آباد غرب، حمیل، گیلانغرب و دالاهو برای خدمت‌رسانی به زائران آماده خواهند بود.

مدیر گروه سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتی علوم پزشکی کرمانشاه هدف از راه‌اندازی این موبایل‎کلینیک‌ها را دسترسی آسان و عادلانه به خدمات دندانپزشکی در سراسر استان و به‎ویژه مناطق محروم، روستایی و حاشیه شهرها عنوان کرد و گفت: در این کلینیک‎های سیارخدماتی مانند خدمات پیشگیرانه از جمله فیشورسیلند، ترمیم و کشیدن دندان و رادیو‌گرافی انجام می‌شود.
۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید