اخبار

همگام با عاشورائیان در حماسه اربعین حسینی/ امدادرسانی اورژانس کرمانشاه به بیش از ۸۰ زائر مصدوم

همگام با عاشورائیان در حماسه اربعین حسینی/ امدادرسانی اورژانس کرمانشاه به بیش از ۸۰ زائر مصدوم
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه گفت: مرکز اورژانس کرمانشاه در ایام اربعین به ۸۲ زائر مصدوم امدادرسانی کرده است.

صائب مدرسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به اینکه خدمت‌رسانی به زائران اربعین تا پایان بازگشت این عزیزان ادامه دارد اظهار داشت: مرکز فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه از ابتدای آبان ماه امسال تا 20 آبان به 82 نفر از زائران که دچار سانحه رانندگی شده بودند امدادرسانی کرده است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه با بیان اینکه در حوادث رانندگی در روزهای اخیر هفت زائر فوت شدند، گفت: علت اکثر حوادث منجر به آسیب‌دیدگی زائران واژگونی خودرو گزارش شده است.

مدرسی بیان کرد: نیروهای اورژانس جاده‌ای و نیروهای مستقر در پایگاه‌های امداد و نجات در کوتاهترین زمان به کمک حادثه‌دیدگان شتافته و در این مدت امداد هوایی در استان صورت نگرفته است.

وی با اشاره به اینکه خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان علت اصلی حادثه در روزهای اخیر است عنوان کرد: مصدومان حادثه به بیمارستان‌های اسلام‌آباد غرب، کنگاور و بیمارستان طالقانی کرمانشاه منتقل شده‎اند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه طرح اربعین در مرکز فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه تا بازگشت زائران اربعین در استان ادامه خواهد داشت، افزود: پایگاه‌ها و نیروهای اورژانس از پنجم تا 25 آبان ماه به زائران خدمات ارائه می‌دهند.

مدرسی اظهار کرد: 86 پایگاه ثابت و سیار، 100 دستگاه آمبولانس و بیش از 300 نیروی انسانی در ایام برگزاری مراسم اربعین در استان کرمانشاه به زائران خدمت کردند.
۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید