اخبار

اجساد 171 نفر از شهروندان شهرستان سرپل ذهاب از زیر آوار بیرون کشیده شد

اجساد 171 نفر از شهروندان شهرستان سرپل ذهاب از زیر آوار بیرون کشیده شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب گفت: تا این لحظه موفق شده ایم اجساد 171 نفر از شهروندان این شهرستان که متاسفانه جانشان را از دست داده اند از زیر آوار خارج کنیم.

 طهماسبی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بیش از سه هزار نفر نیز که دچار آسیب و صدمه شده بودند در بیمارستان شهرستان بستری و یا به سایر مراکز درمانی استان انتقال داده شدند.
وی افزود: با توجه به تخریب بخشی از بیمارستان سرپل ذهاب وقوع پس لرزه های متعدد، خدمات رسانی به مصدومین در فضای باز انجام می شود.
طهماسبی یادآوری کرد: هم اکنون چهار دستگاه اتوبوس - آمبولانس و 25 دستگاه آمبولانس در شهرستان مستقر و مشغول خدمات رسانی به حادثه دیدگان هستند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب همچنین از برپایی بیمارستان صحرایی در این شهرستان خبر داد و گفت: نیروهای کمکی درمانی از شب گذشته در حال تلاش برای امدادرسانی و رسیدگی به وضعیت حادثه دیدگان هستند.
وی در پایان از احتمال افزایش تلفات زلزله شب گذشته سخن گفت و افزود: با تمام توان مشغول به انجام خدمت هستیم تا اگر مصدومی زیر آوار زنده باشد آن را نجات دهیم.
طبق اعلام سازمان مدیریت بحران استان کرمانشاه تعداد کشته های زلزله در استان تاکنون به بیش از 210 نفر رسیده و آمار زخمی ها نیز از یک هزار و 600 نفر فراتر رفته است.
۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۵۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید