اخبار

ارسال کمک های انسان دوستانه معاونت های غذاوداروی سراسر کشور

ارسال کمک های انسان دوستانه معاونت های غذاوداروی سراسر کشور

قائم مقام معاونت غذاودارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کمک های انسان دوستانه گروههای مختلف مخصوصاً معاونت های غذا و داروی سراسر کشور به مردم آسیب دیده زلزله اخیر استان کرمانشاه قدردانی کرد.

دکتر مجید محمودی عنوان کرد: از روز پس از وقوع زمین لرزه ما شاهد ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی و نیز ابراز همدردی از سوی مدیران و پرسنل ستادی سازمان غذا و دارو، معاونین، مدیران و کارکنان معاونت های غذاودارو و انجمن های صنفی از جمله انجمن داروسازان سراسر کشور هستیم.

وی در ادامه افزود: کمک های مختلف این حوزه ها در قالب های نقدی و غیر نقدی شامل انواع مواد خوراکی و آشامیدنی، لوازم بهداشتی و دارو،  به این معاونت ارسال شده و پس از برنامه ریزی و آماده سازی به مناطق آسیب دیدهارسال می شود.


وی افزود: شرکت های توزیع دارو مستقر در استان کرمانشاه علاوه بر تامین به موقع داروهای مورد نیاز، خودروها و کامیونت های خود را به صورت رایگان برای حمل کمک های ارسالی به مناطق زلزله زده در اختیار این معاونت قرار داده اند.

دکتر محمودی با قدردانی و تشکر از همه کسانی که به آسیب دیدگان کمک کرده اند گفت: امروز (سه شنبه 23 آبانماه) چهار کامیون مواد خوراکی و آشامیدنی، دو کامیون تجهیزات پزشکی مصرفی و نیز دو کامیون دارو وتجهیزات سرمایه ای از قبیل دستگاه سونوگرافی، برانکارد، ماشین بیهوشی، مانیتور، ونتیلاتور، دی سی شوک، الکتروشوک، دستگاه دیالیز و بسیاری تجهیزات دیگر به مناطق زلزله زده ارسال شده است.

۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید