اخبار

جمع آوری و ارسال 13 کامیون کمک به مناطق زلزله زده کرمانشاه

جمع آوری و ارسال 13 کامیون کمک به مناطق زلزله زده کرمانشاه
 
مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو کرمانشاه از ارسال سومین محموله کمک های معاونت غذا و دارو به مناطق زلزله زده کرمانشاه در قالب 13 کامیون خبر داد.
دکتر شهریار مستوفی در حاشیه ارسال این کمک ها گفت: این محموله ها شامل هزار و سیصد و پنجاه و شش گالن مایع ظرفشویی، هزار و پانصد و نود و شش گالن مایع دستشویی، شصت و پنج هزار و پنج قوطی انواع کنسرو، پنج هزار و هفتصد عدد کیک و کلوچه، هفت هزار و هفتصد بسته بیسکویت، هشت هزار و هفتصد بطری نوشابه بدون گاز، سی و شش هزار و هفتاد و دو بطری آب معدنی و آشامیدنی، سیزده هزار و بیست عدد آب میوه، دو هزار و سی قوطی شیرخشک، چهار و نیم تن خرما، ده هزار و دویست و بیست و پنج عدد پوشک بهداشتی، هفده هزار و چهارصد قرص نان مسطح، چهارده هزار و ششصد قرص نان نیمه حجیم غنی شده می باشد که تا ساعت 16 امروز ( چهارشنبه 24 آبان ماه) به مناطق زلزله زده ارسال شد.
وی افزود: این کمک ها توسط شرکت های تولیدی مواد خوراکی، آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی و نیز معاونت های غذا و دارو همدان، اهواز، کردستان، اصفهان و سایر معاونت ها و نیز کمک های مردمی جمع آوری شده است.
دکتر مستوفی گفت: مدیران و پرسنل معاونت غذا و دارو شبانه روز مشغول گردآوری و دسته بندی و ارسال کمک ها به مناطق زلزله زده می باشند.
وی با اشاره به وخامت اوضاع در شهرهای زلزله زده و سرمای شدید از مردم خواست علاوه بر مواد خوراکی مانند آب، نان ، خرما و انواع کنسرو، در صورت امکان لباسهای گرم و پتو نیز برای کمک به افراد آسیب دیده اهداء کنند.
۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۲۱:۰۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید