اخبار

بیمارستان شهدای سرپل ذهاب با 40 تخت خدمات شبانه روزی ارائه می دهد

بیمارستان شهدای سرپل ذهاب با 40 تخت خدمات شبانه روزی ارائه می دهد
سرپرست بیمارستان شهدای سرپل ذهاب گفت: پس از وقوع زلزله و تخریب بخش هایی از این بیمارستان، با 40 تخت موقت و برپایی چادر در محوطه بیمارستان مشغول خدمات درمانی و تخصصی به مصدومان حادثه زلزله هستیم.
شهرام کرکودی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار اعزامی ایرنا، اظهار کرد: هم اکنون این مرکز درمانی در بخش های اوژانس، ویزیت تخصصی، آزمایشگاه، رادیولوژی و زایشگاه خدمات مورد نیاز به مردم به صورت شبانه روزی بدون وقفه ارائه می کند.
وی با بیان اینکه نحوه خدمات رسانی به مردم در این مرکز خدمات رسان در حال نظم گیری است، افزود: بیشتر مراجعین بیماران دچار شکستگی اندام هستند، آسیب به ستون فقرات، پارگی و خراشیدگی اندام و بیماران نیازمند به خدمات اوژانسی هستند.
کرکودی یادآور شد: مهم ترین مشکل ما در شرایط کنونی کمبود خودرو، امکانات لجستیکی و پشتیبانی، منبع آب و امکاناتی از قبیل چادر و پتو برای اسکان خانواده پرسنل در سطح شهر سرپل ذهاب است.
وی با اشاره به فعالیت 180 نیروی درمانی، پزشکی و پرستاری در این بیمارستان گفت: پس از وقوع زلزله همه نیروها به صورت آماده باش در این مرکز درمانی حضور یافتند و خدمت رسانی می کردند ولی اکنون با توجه به آرام شدن شرایط، در حال ساماندهی و شیفت بندی پرسنل هستیم.
کرکودی تاکید کرد: با پشتیبانی عوامل درمان و دارو غذایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه انبار دارو و توزیع دارویی بیمارستان شهدا به شکل مناسب و به صورت رایگان خدمت رسانی مورد نیاز بیماران ارائه می دهد.
سرپرست بیمارستان شهدا گفت: در روز جاری 40 بیمار به دلیل شرایط جسمی و نیاز به دریافت خدمات تخصصی با استفاده با آمبولانس مرکز فوریت های پزشکی به بیمارستان شهر کرمانشاه اعزام شدند.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید