اخبار

کمکهای نقدی برای بازسازی اماکن بهداشتی و درمانی مناطق زلزله زده نیاز است

کمکهای نقدی برای بازسازی اماکن بهداشتی و درمانی مناطق زلزله زده نیاز است

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی،درمانی کرمانشاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیازمند کمکهای نقدی مردم برای بازسازی اماکن بهداشتی و درمانی مناطق زلزله زده است.

مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: با توجه به حجم بالای کمک‌های مردمی و فعالیت‌های سازمان‌های دولتی در منطقه زلزله‌زده غرب استان کرمانشاه‌، هم اکنون نیازی به کمک‌های غیرنقدی در زمینه پزشکی در منطقه نبوده و نیازهای اولیه آنان تامین شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی،درمانی کرمانشاه ادامه داد: باتوجه خسارت وارد شده به تاسیسات زیربنایی ازجمله بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی، درمانی، پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی و خانه‌های بهداشت منطقه، ادامه کمک‌های مردم مهرپرور ایران اسلامی برای بازسازی این تاسیسات را طلب می‌کنیم.

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ضمن قدردانی از پشتیبانی بی‌دریغ مردم کشورمان از مناطق زلزله‌زده، از آن‌ها می‌خواهد کمک‌های نقدی خود را برای بازسازی اماکن بهداشتی و درمانی به شماره حساب رسمی 900000200000،  شماره شبا IR760130100000900000200000، شماره کارت 5894 6370 0002 5558 واریز کنند، تا روند بازسازی این منطقه برای تامین سلامت و بهداشت ساکنان آن هر چه سریع‌تر آغاز شود.

۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۸:۰۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید