اخبار

تجمع مردم انقلابی کرمانشاه در اعتراض به هتک حرمتها و اغتشاشات اخیر / فردا چهارشنبه ۱۳ دی ساعت ۱۰ صبح از چهار راه مدرس تا مسجد جامع

تجمع مردم انقلابی کرمانشاه در اعتراض به هتک حرمتها و اغتشاشات اخیر / فردا چهارشنبه ۱۳ دی ساعت ۱۰ صبح از چهار راه مدرس تا مسجد جامع
‍ پیام مشترک آیت الله علماء -نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه- و مهندس بازوند-استاندار کرمانشاه- برای دعوت از مردم استان برای شرکت در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر
 
🌸بسم الله الرحمن الرحیم
 
🔹بی تردید توسعه و رونق ایران عزیز اسلامی و به تبع آن استان کرمانشاه تنها با همدلی میان مردم عزیز و مسوولین خدوم و در سایه ثبات و آرامش میسر خواهد شد.
 
🔸مردم‌ شریف و غیور استان کرمانشاه که در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مراتب الفت قلبی خود را به کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی اثبات کرده اند، بی تردید شایسته زندگی بهتر و توجهات ویژه هستند که ارتقای وضعیت معیشتی این مردم عزیز و مرزداران سرافراز اولویت اصلی مسوولین است. 
 
🔹لیکن در این ایام برخی معاندین و دشمنان قسم خورده ملت و کشور ایران به دنبال آن اند که با نفوذ در میان مردم و در پس پرده ی مطالبات مردمی، نیات شوم خود را برای ضربه زدن به کیان کشور عزیزمان محقق کنند.
 
🔸غافل از اینکه ملت هوشیار و آگاه ایران که دل در گرو مهر میهن و آبادانی این آب و خاک دارند، اجازه نخواهند داد که عوامل و ایادی بیگانگان ثبات و آرامش ملت ایران را با چالش و مخاطره روبرو کنند. 
 
🔹 لیکن مردم عزیز باید راه خود را از هنجارشکنان و آشوبگران که با تخریب اموال عمومی به دنبال مخدوش کردن سیمای وجیه مردم استان هستند جدا نمایند. 
 
🔸به همین منظور از عموم هم استانی های عزیز دعوت به عمل می آید با حضور در مراسم راهپیمایی که به منظور محکوم نمودن این اقدامات به شرح زمان و مکان ذیل برگزار میگردد حضور به هم رسانند:
 
🕙 زمان: چهارشنبه۱۳ دی ۹۶ ساعت ده صبح
💢 مکان: چهارراه مدرس به سمت میدان آزادی
۱۲ دی ۱۳۹۶ ۱۷:۳۰

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید