اخبار

بخش جدید لیزیک بیمارستان امام خمینی (ره) افتتاح شد

بخش جدید لیزیک بیمارستان امام خمینی (ره) افتتاح شد

 بخش جدید لیزیک بیمارستان امام خمینی (ره) امروز با حضور رئیس دانشگاه افتتاح شد.
مدیر عامل این بیمارستان از آغاز به کار این بخش  با فعالیت ۶ پرسنل و با جدیدترین نسل دستگاه لیزیک خبر داد.

دکتر بهنام مخصوصی به انجام  اعمال جراحی عیوب انکساری چشم نظیر نزدیک بینی ، دوربینی ، آستیگماتیسم و پیر چشمی توسط این دستگاه اشاره کرد و گفت:، مجرب ترین متخصصان و فوق تخصصان چشم اعمال جراحی با این دستگاه را انجام می دهند.

وی ارتقا کیفیت و صفر شدن خطای عمل ، افزایش سرعت ، ابعاد کوچک دستگاه و مجهز بودن به مکنده ذرات قرنیه جدا شده از چشم حین عمل را از جمله ویژگی های این دستگاه دانست.

دکتر مخصوصی در ادامه افزود: وجود تجهیزاتی چون دستگاه اسلیت لمپ ، ایندایرکت ، افتالمسکوپ و نسل جدید دستگاه لیزیک که امروز شاهد بهره برداری آن هستیم ؛ بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه را جزء مجهز ترین مراکز در حوزه چشم پزشکی قرار داده است.

وی با بیان اینکه بخش چشم پزشکی با ۱۱ اتاق فعال و ۴۷ تخت بستری ، آماده خدمات رسانی به هم استانی های عزیز می باشد اظهار داشت: ۷ فوق تخصص و ۶ متخصص در این مرکز فعالیت میکند و در ۶ ماهه سال جاری ۱۰۳۲۶ عمل جراحی چشم در این مرکز انجام گرفته  و با توجه به حضور پزشکان محدودیتی برای تعداد اعمال جراحی در روز وجود ندارد.

دکتر مخصوصی افزود: بالاترین نوع عمل جراحی انجام شده "فیکو" و در جراحی های سرپایی "آوستین" می باشد.

وی همچنین با اشاره به اینکه تهیه آمپول "اوستین"  برای بیماران دیابتی مانع خونریزی شبکیه میشود گفت: روزانه به طور متوسط حدود ۷۰ تزریق از این آمپول در این مرکز انجام میگیرد.

۲۵ دی ۱۳۹۶ ۲۰:۰۶

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید