اخبار

اعلام آمادگی فوریت‌های پزشکی کرمانشاه برای امدادرسانی در حوادث احتمالی

اعلام آمادگی فوریت‌های پزشکی کرمانشاه برای امدادرسانی در حوادث احتمالی

مدیر روابط عمومی فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه گفت: بارش باران و برف در استان کرمانشاه از امروز آغاز شده است و نیروهای فوریت‌های پزشکی برای امدادرسانی آمادگی کامل دارند.

اکبر آزادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: بارش باران و برف در استان کرمانشاه از ساعات گذشته آغاز شده است و نیروهای فوریت‌های پزشکی برای امدادرسانی آمادگی کامل دارند.

آزادی با اشاره به اینکه اورژانس در صورت نیاز به هر نقطه از استان کرمانشاه در کمترین زمان ممکن اعزام می‌شود، گفت: کادر درمانی مجرب برای کمک‌رسانی به شهروندان آماده هستند.

مدیر روابط عمومی فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه شهروندان در صورت بروز حوادث احتمالی می‌توانند با اورژانس فوریت‌های پزشکی تماس بگیرند، ادامه داد: تیم‌های امدادرسانی و پزشکی برای خدمت به مردم استان در مناطق مختلف حضور دارند و همچنین تدابیر لازم برای مناطق زلزله‌زده اندیشیده شده است.

وی خاطرنشان کرد: تیم‌های امدادرسانی اورژانس پس از دریافت گزارش حادثه و اطلاع از وقوع سوانح مختلف، طی ۲۴ ساعت شبانه‌روز در نقاط مختلف استان به محل موردنظر اعزام می‌شوند و این آمادگی در تمامی شهرستان‌های استان کرمانشاه و مراکز مربوطه وجود دارد.

۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید