اخبار

تنها یک تن از مصدومین حادثه واژگونی آمبولانس مرکز فوریت ها کماکان در بیمارستان بستری است

تنها یک تن از مصدومین حادثه واژگونی آمبولانس مرکز فوریت ها کماکان در بیمارستان بستری است
 مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تنها یک تن از مصدومین حادثه واژگونی آمبولانس مرکز فوریت ها در محور کامیاران - کرمانشاه کماکان در بیمارستان آیت الله طالقانی بستری است.
مهدی محمدی در تشریح وضعیت مصدومین این حادثه اظهار داشت: در پی اعلام ماموریت به مرکز فوریت های پزشکی پایگاه ورله ؛ آمبولانس این مرکز همزمان به محل حادثه که در نزدیکی کامیاران است اعزام میشود.
 
 وی افزود: در محل حادثه ، انتقال مصدومین به مقصد بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه توسط آمبولانس پایگاه ورله صورت میگیرد .  
 
 محمدی عنوان کرد: این آمبولانس که سرنشینان آن ۲ تکنسین فوریت های پزشکی و ۴ نفر دیگر بوده اند متاسفانه در نزدیکی روستای جعفر آباد در  ۲۵ کیلومتری کرمانشاه ظاهرا بر اثر ترکیدگی لاستیک واژگون میشود . 
 
وی با بیان اینکه این حادثه ۶ مصدوم بر جای میگذارد گفت: پس از انتقال مصدومان به بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه هر دو تکنسین های فوریت های پزشکی و سه تن دیگر از سرنشینان به صورت سرپایی درمان و پس از انجام اقدامات لازم ترخیص میشوند و تنها یک تن از مصدومین  که جزو مجروحین نخستین تصادف بوده است کماکان در بیمارستان آیت الله طالقانی بستری است.
 
 
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید