اخبار

ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات روان شناختی و مشاوره ای به دانشجویان

ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات روان شناختی و مشاوره ای به دانشجویان
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه از ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات روان شناختی و مشاوره ای به دانشجویان خبر داد.
دکتر محمدرضا غلامی با بیان این مطلب گفت: به منظور پیشگیری از آسیب های فردی اجتماعی در دانشجویان و تامین, حفظ و ارتقا سلامت روان در آنان در ترم جاری ,اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان اقدام به گسترش خدمات روان شناختی در دفاتر مشاوره دانشکده ها و خوابگاهها نموده است .
وی اظهار داشت: در همین راستا 7 نفر نیروی پاره وقت در اداره مشاوره بکار گرفته شده اند که همگی دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر می باشند که پس از انجام مصاحبه علمی و بررسی رزومه فردی از بین متقاضیان انتخاب شده اند.
دکتر غلامی افزود: در ترم جاری دفتر مشاوره دانشکده دندانپزشکی و خوابگاه مشارکتی فاطمیه نیز آغاز به کار کرده است که در مجموع شش دفتر در دانشکده ها و چهار دفتر مشاوره در خوابگاهها فعالیت خواهند داشت.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با اشاره به اینکه سابقاً همه دفاتر مشاوره دو تا سه روز در هفته فعال بوده است گفت: هم اکنون دفاتر مشاوره دانشکده های پزشکی ، داروسازی و خوابگاههای بوستان پسران , بوستان دختران و خوابگاه مفتح در کلیه روزهای هفته فعال می باشند .
وی ابراز امیدواری کرد با مجموعه فعالیت های فوق و تلاش شبانه روزی همکاران شاغل در اداره مشاوره بتوانیم قدمی در راستای بهبود کیفیت زندگی دانشجویان و ارتقا توانمندی روانی احتماعی آنان برداریم.
۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید