اخبار

نجات جان مادر باردار روستایی پس از بارندگی شدید و عبور از جاده خاکی و صعب العبور

نجات جان مادر باردار روستایی پس از بارندگی شدید و عبور از جاده خاکی و صعب العبور
  
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه نهم اسفند ماه مادر باردار ۳۵ ساله ساکن روستای "تنگ حمام" از توابع مرکز جابری در شهرستان سرپل ذهاب که دچار ترومای شدید شده بود پس از بارندگی شدید و عبور از جاده خاکی و صعب العبور سرانجام با موفقیت به بیمارستان بانگر سرپل ذهاب انتقال یافت.

 

طی این امداد رسانی پس از انجام اقدامات لازم و بررسی وضعیت وی توسط بهورز منطقه ، با اطلاع رسانی به موقع از طریق ستاد بهداشت خانواده شهرستان و نیز هماهنگی کارشناس مسئول سلامت مادران معاونت بهداشتی دانشگاه، با آمبولانس به بیمارستان بانگر سرپل ذهاب اعزام شد.
 
براساس اطلاعات ارسالی ، علیرغم اعزام سریع آمبولانس به منطقه مورد نظر ، به علت مسدود شدن راه در اثر بارش شدید باران امکان انتقال فراهم نبود اما با تلاش فراوان بهورز منطقه و اکیپ اورژانس جهت هماهنگی برای اعزام تراکتور و جیپ عملیات انتقال به بیمارستان با موفقیت انجام شد .

 

گفتنی است در این عملیات امدادی علاوه بر تلاش های معاونت درمان ، ستاد هدایت ، شبکه بهداشت و درمان و فرمانداری این شهرستان ، نیروهای اعزامی از ارتش جمهوری اسلامی ایران و هلال احمر هم برای امداد رسانی نیز حضور داشتند.

  

100

۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۵:۴۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید