اخبار

آغاز ثبت نام تسهیلات سفرهای نوروزی در دانشگاه

آغاز ثبت نام تسهیلات سفرهای نوروزی در دانشگاه

 

رئیس اداره رفاه دانشگاه از امکان اقامت همکاران در شهرهای شیراز و مشهدمقدس در ایام نوروز با تسهیلات در نظر گرفته شده خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: با توجه به ترافیک شدید سفر به شهرهای مذکور و سختی های زیاد اسکان برای علاقمندان به حضور در این شهرها در ایام نوروز، اداره رفاه از تاریخ 96/12/28 لغایت 97/1/14 نسبت به عقد قرارداد و تهیه اقامتگاه مناسب برای همکاران  با تخفیفات ویژه اقدام نمود.

 

اکرم قنبری با اعلام اینکه اولویت با کسانی است که در سنوات گذشته و سالجاری توسط دانشگاه به شهرهای مذکور اعزام نگردیده اند گفت: هزینه اسکان و پذیرایی برای یک دوره سه روزه در هتل میزبان مشهد مقدس به ازای هر نفر به همراه سه وعده غذایی مبلغ 700000 ریال می باشد که با توجه به تعداد نفرات خانواده بایستی محاسبه گردد.

وی همچنین اسکان در هتل آپارتمان منفرد شیراز برای یک دوره سه روزه در یک آپارتمان دو خوابه با امکانات رفاهی (بدون پذیرایی) را 4000/000 ریال اعلام کرد. 

قنبری عنوان کرد: کلیه افراد متقاضی اعم از پرسنل رسمی ، پیمانی و قراردادی شاغل در مراکز دانشگاه  می توانند جهت اعزام به مشهد مقدس و شیراز با در دست داشتن معرفی نامه از محل خدمت به اداره رفاه دانشگاه مراجعه نمایند.

وی تأکید داشت: مهلت مراجعه جهت ثبت نام و واریز هزینه تا 96/12/20 می باشد و به درخواست افرادی که بعد از تاریخ مذکور مراجعه نمایند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لازم به ذکر است هزینه ایاب و ذهاب در این سفرها به عهده خود افراد می باشد .

   
 
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۲۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید