اخبار

هرگونه جذب و دعوت به همکاری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صرفاً از مراجع رسمی اعلام می گردد

هرگونه جذب و دعوت به همکاری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صرفاً از مراجع رسمی اعلام می گردد

هرگونه دعوت به همکاری در هر رده ای از جمله فراخوان اعضای هیأت علمی ، استخدام یا جذب نیروها در تمام رده ها و به هر صورت از جمله ، رسمی ، پیمانی، قراردادی و شرکتی صرفاً از مراجع رسمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام می گردد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام این مطلب گفت: تمامی موارد مذکور در پورتال این دانشگاه به نشانی www.kums.ac.ir  و کانال تلگرامی kums_ir@ و همچنین در صورت نیاز در روزنامه های محلی و با عنوان و آرم دانشگاه منتشر می گردد.

مهدی محمدی با اشاره به اقدام برخی سودجویان و استفاده از عناوینی چون جذب و استخدام نیروهای بهداشتی ، درمانی گفت: از عموم مردم بخصوص جوانان جویای کار خواهشمندم فریب وعده های این افراد را نخورده و صرفاً فراخوان های اعلام شده در مراجع مذکور را رسمی و قانونی قلمداد نمایند.

وی اقداماتی از جمله نصب تراکت در معابر عمومی و حتی چاپ آگهی در روزنامه ها و یا وعده استخدام ‌و گذراندن دوره هایی برای استخدام و...توسط برخی شرکت ها و افراد غیر مسئول را از جمله موارد یاد شده دانست وگفت: این دانشگاه و وزارت بهداشت هیچگونه مسئولیتی در قبال این افراد و شرکت ها نمی پذیرد.

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۴۳

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید