اخبار

کسب رتبه برتر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ارزیابی ستاد اقامه نماز

کسب رتبه برتر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ارزیابی ستاد اقامه نماز


دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به رتبه برتر در بین دستگاه‌های دولتی استان در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه دست یافت.
به گزارش ایکنا از کرمانشاه، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به رتبه برتر در بین دستگاه‌های دولتی استان در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه دست یافت.
 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به برگزاری جلسه‌ای باحضور رئیس ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: دانشگاهیان علوم پزشکی کرمانشاه با عنایت به اهمیت امر نماز در تقویت فضای معنوی دانشگاه و سلامت روحی این مجموعه سهیم بوده‌اند.
دکتر محمدرضا غلامی تصریح کرد: هرساله تعدادی از دستگاه‌های دولتی استان از نظر فعالیت‌های اقامه نماز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و دانشگاه علوم پزشکی در چند سال گذشته با کسب رتبه برتر شایسته تقدیر بوده است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های مربوط به اقامه نماز در سه موضوع تفاهم نامه‌ها، مأموریت‌های عمومی و مأموریت‌های اختصاصی از سوی ستاد اقامه نماز استان بررسی و ارزیابی می‎‌شوند، اظهار کرد: مجموع این موارد به صورت یک نمره کلی برای هر دستگاه اعلام می‌شود که بر این اساس ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امتیاز برتر را کسب کرده است.
دکتر غلامی افزود: این موفقیت با همت تمام مدیران در زمینه تأمین امکانات مورد نیاز ستاد اقامه نماز و تشویق و ترغیب کارکنان، اساتید و دانشجویان در عرصه‌های مربوط به نماز، به دست آمده است.
وی با اشاره به فعالیت‌های این دانشگاه، افزود: با ترویج فرهنگ نماز در بین کارکنان، اساتید و دانشجویان این مجموعه با روحیه‌ای غنی‌تر از اصول اخلاقی که مهم‌ترین تأکید در نماز است خدمت‌گزاری می‌کنند.

vv

 

۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید