اخبار

وزیر راه و شهرسازی: بیمارستان اسلام‌آباد غرب تا تابستان 98 بهره‌برداری می‌شود

وزیر راه و شهرسازی:  بیمارستان اسلام‌آباد غرب تا تابستان 98 بهره‌برداری می‌شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: پیمانکار پروژه بازسازی بیمارستان اسلام‌آباد غرب قول داده است که حتی پیش از پایان قرارداد و تا تابستان 98 طرح را به پایان برساند تا بهره‌برداری شود.

بیمارستان اسلام‌آباد غرب تا تابستان 98 بهره‌برداری می‌شود
به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد اسلامی روز سه شنبه در جریان بازدید از بیمارستان تخریب شده اسلام آبادغرب در جریان زلزله 21 آبان 96 کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: پیمانکار این پروژه دانش و ابزار کار را دارد و به استاندار کرمانشاه قول داده که طی 10 ماه بازسازی را به پایان برساند.
اسلامی افزود: پیمانکار پروژه وعده کرده که حتی پیش از پایان قرارداد و تا تابستان 98 طرح را به پایان برساند تا بهره‌برداری شود.
او اظهار کرد: این پروژه حجمی نیست و یک پروژه فنی با کار دقیق است.
وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: بازسازی این بیمارستان به دلیل مسائل حقوقی مدتی متوقف شده بود اما به تازگی با پیگیری های استاندار کرمانشاه از ابتدای بهمن قرارداد بازسازی آن منعقد شده و اکنون پیمانکار در حال فعالیت است.
در سفر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به استان کرمانشاه؛ هزار و 18 واحد مسکن مهر، 10 کیلومتر بزرگراه کرمانشاه - کامیاران، 2/5 کیلومتر بزرگراه قره بلاغ - سرپل ذهاب، هفت کیلومتر راه اصلی محور جوانرود - ثلاث باباجانی، 25 کیلومتر بهینه سازی و آسفالت راه های روستایی، 1/1 کیلومتر راه دسترسی به مسکن مهر شرف آباد و 250 متر پیاده راه خیابان حافظ شهرستان صحنه به بهره برداری می رسد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۱۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید