اخبار

تاسیس کارگاه صنعتی تولید ماسک سه لایه جراحی توسط دانشجویان کارآفرین دانشگاه

تاسیس کارگاه صنعتی تولید ماسک سه لایه جراحی توسط دانشجویان کارآفرین دانشگاه


مدیر توسعه سلامت دانشگاه از کارآفرینی دانشجویان دانشگاه خبر داد و گفت: کارآفرینان جوان دانشگاه با هدف ایجاد شغل و درآمدزایی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان این دانشگاه و تامین نیاز روزانه ماسک استان در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا اقدام به تاسیس کارگاه صنعتی تولید ماسک سه لایه جراحی کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر کامبیز ورمیرا اظهار داشت:در این کارگاه تولیدی، 70 نفر از همشهریان با اولویت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به طور مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار هستند.

 وی افزود: شرکت آراد آبادیس زاگرس با مدیریت دانشجویان عضو مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، به عنوان یکی از پنج تولید کننده صنعتی ماسک های جراحی این استان، موفق به اخذ مجوز های لازم از اداره صنعت و اداره تجهیزات پزشکی استان شدند. محصولات این شرکت از بهترین مواد اولیه و با رعایت تمامی اصول بهداشتی و پروتکل های لازم تولید و پس از استریل در اتاق گرم و لامپ uv روانه بازار مصرف می‌شود.

گفتنی است دکتر ورمیرا طی بازدید از این کارگاه تولیدی خاطرنشان کرد: در روزهایی که عده ای دائما از ناامیدی دم می زنند، دغدغه مندی، امید و خودباوری شما دانشجویان قابل ستایش است و این اقدام باید زمینه فعالیت های گسترده و گام های بزرگتر توسط دانشجویان دانشگاه در آینده باشد.


۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید