نشست بررسی شاخصه های اصحاب المهدی (عج) به سخنرانی حجت الاسلام سید سلیمانی در تاریخ 12/03/98 به میزبانی مشترک کانون دانشجویی شهدا و کانون مهدویت در دانشگاه برگزار شد.
حجت الاسلام سید سلیمانی در روز یکشنبه مورخ 12/03/98 در جلسه ای با محوریت مهدویت و ظهور با حضور جمعی از دانشجویان به سخنرانی پرداختند. که در ادامه چکیده ای از بیانات ایشان ذکر خواهد شد.
مراسم پر فیض احیای شب قدر در مسجد امام صادق ع  دانشکده پزشکی برگزار شد
این مراسم در روز سه شنبه 7 خرداد ماه با محوریت سوگواری بر حضرت امیرالمومنین و مناجات توسط هیئت دانشجویی حضرت صاحب الزمان ع برگزار شد.
اطلاعیه ثبت نام دوره های دانش افزایی
به اطلاع اعضاء محترم هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی می رساند در نظر است دوره های دانش افزایی استادان در تیر ماه 98 برگزار گردد
جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) با حضور اساتید و خانواده ها توسط هیئت اساتید دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
این مراسم به مناسبت میلاد کریم اهل بیت در روز سه شنبه 31/02/1398 از دقایقی قبل از اذان مغرب با جمع خوانی قرآن کریم توسط اساتید آغاز گردید نماز جماعت ، سخنرانی توسط حجت الاسلام والمسلمین افشار (مسول نهاد دانشگاه)، مولودی خوانی و صرف افطار و شام از اهم بخش های این برنامه بود .
پرسش از شما پاسخ از ما
صفحه پرسمان دانشگاهیان در زمینه های فقهی ، سیاسی و مشاوره دینی ایجاد شد.
نشست ائمه جماعت دانشگاه در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
نشست ائمه جماعت دانشگاه پیش از ماه مبارک رمضان به میزبانی نهاد دانشگاه در تاریخ 14/02/98 با حضور معاونت و مسول نهاد برگزارشد.که در طی آن ضمن بزرگداشت شهادت استاد مطهری و تبریک و تهنیت به مناسبت هفته معلم و فرارسیدن ماه مبارک رمضان در جهت بررسی مسائل کاری ائمه جماعت دانشگاه و تاثیرات آن بر مخاطبین دانشگاهی صحبت شد.