اخبار

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نمایشگاه توریسم سلامت اربیل حضوری فعال و پررنگ خواهد داشت ​

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نمایشگاه توریسم سلامت اربیل حضوری فعال و پررنگ خواهد داشت ​
 
نشست انجام هماهنگی برای حضور فعال دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نمایشگاه توریسم سلامت در اربیل عراق صبح امروز با حضور رییس و معاونین درمان و توسعه مدیریت و منابع و رییس دفتر رییس دانشگاه برگزار شد. 
 
رئیس دانشگاه در این نشست گفت:کرمانشاه ظرفیت بی نظیری در عرصه درمان و آموزش پزشکی دارد و این توانایی ها باید به صورت جدی برای همسایگانمان به ویژه در کشور عراق معرفی شود.
 
دکتر مرادی افزود: با توجه به توانایی و شهرت پزشکان استان، وجود بیمارستانهای مطرح، تجهیزات مدرن و نیز اشتراکات فرهنگی استان با کشور عراق به خصوص در اقلیم کردستان عراق می طلبد برنامه ای جامع در امور تبلیغاتی برای معرفی توانایی های دانشگاه در این حوزه ارائه شود.
 
وی تاکید کرد: با توجه به فعالیت سایر کشورها در عراق برای ارتقای توریسم درمانی می بایست در این حوزه برای بهره مندی بیشتر اقتصاد استان فعال تر باشیم.
 
در ادامه این نشست دکتر روشنی معاون درمان نیز با بیان اینکه چهار بیمارستان دولتی در کرمانشاه دارای مجوز  بخش IPD هستند گفت: این مراکز پتانسیل خوبی برای معرفی توانایی های خود در این نمایشگاه را دارند که زمینه آن برایشان فراهم شده است.
 
همچنین دکتر ایمانی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز گفت: وجود کشور عراق فرصتی استثنایی برای دانشگاه است تا با توجه به تنگناهای موجود زمینه ارتقای خود را فراهم آورد.
 
گفتنی است نمایشگاه توریسم سلامت ایرانیان در روزهای ۲۷،۲۶ و ۲۸ آذرماه در اربیل برگزار می شود و قرار است در آن شهرها و واحدهای درمانی کشور توانایی های خود رابرای جذب توریست عرضه  کنند.
 
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید