اخبار

بیانیه بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه به مناسبت روز قدس

بیانیه بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه به مناسبت روز قدس
 
 
سازمان بسیج جامعه پزشکی با حمایت از اهداف بلند جبهه مقاومت که همانا آزادی فلسطین و بیت المقدس میباشد، در روز قدس امسال، گوش جان به رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب می‌سپارد و با صدایی رساتر از همیشه تأکید دارد که با وحدت جهان اسلام و گسترش تفکر مقاومت، قدس شریف آزاد و به صاحبان اصلی آن بازگردانده خواهد شد.
 
متن بیانیه به این شرح است:
 
       «روز قدس، روز اسلام است»
                 امام خمینی (ره)
 
روز جهانی قدس، میراث ابتکاری رهبرکبیر انقلاب در راستای دفاع و حمایت از حقوق مستضعفان و مبارزه با استکبار جهانی است. امروز مهمترین مسئله عرصه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، انتقال پیام این بینش و نگرش والا خصوصا به جهان اسلام است. امت های مسلمان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، یکبار دیگر به ندای معمار کبیر انقلاب وجانشین برحق ایشان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) لبیک گفته و مبارزه با رژیم اشغالگر فلسطین را بعنوان ضرورت بلامنازع جهان اسلام فریاد خواهد زد.
 
شعله‌های خشم این جهاد مقدس بعد از گذشت چهار دهه روز به روز برافروخته‌تر و عزم مسلمانان در نابودی رژیم صهیونیستی استوارتر شده است، این حرکت تاریخ‌ساز امام معادله قدرت را در منطقه حساس فلسطین تغییر داد و پوشالی بودن رژیم صهیونیستی و حامیان منحوس آن را به جهانیان ثابت نمود.
 
امروز جمهوری اسلامی ایران با رهبری امام خامنه‌ای تمام توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای آنها به ویژه آل سعود را نقش بر آب نموده به گونه‌ای که جبهه مقاومت قدرتمندتر از هر زمان دیگری این رژیم تروریستی و نامشروع را به ستوه آورده است.
 
 آمریکا باید بداند که طرح تبلیغاتی و سیاسی معامله قرن، انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس، به رسمیت شناختن جولان، تروریستی اعلام نمودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ترور ناجوانمردانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی که خواب از چشمان صهیونیست ها و همراهانش ربوده بود، تلاش‌های مذبوحانه ای است که راه به جایی نخواهد برد.
 
آل سعود و کشورهای کوچک حوزه خلیج همیشه فارس آگاه باشند که با برقراری روابط دوستانه با رژیم صهیونیستی؛ برخلاف صریح دستورات الهی ، ننگی ابدی را برای خود رقم زده‌اند که موجب نفرت همه امت اسلامی از این سیاست‌های ننگین و زبونانه گشته است.
 
رژیم صهیونیستی نیز باید بداند شمارش معکوس عمر ننگینش آغاز شده و به فرموده مقام معظم رهبری این رژیم 25 سال آینده را نخواهد دید و به یاری خداوند جبهه مقاومت طومار ننگین این رژیم را در هم خواهد پیچید.
 
روز قدس، روزی بزرگ است که با آرمان‌های انقلاب اسلامی عجین و هر سال با شور بیشتری در سراسر جهان و کشور عزیزمان، برگزار می گردد، امسال نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا، بر خلاف توهمات صهیونیست‌ها، انگیزه‌های بیشتری در میان ملت شریف ایران و سایر ملل جهان ایجاد گردیده و با پویش‌های جهانی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، صدای دفاع و حمایت از فلسطین پرطنین‌تر از گذشته گردیده است تا رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی و حامیان آن بدانند، که فلسطین مسأله اول امت اسلام است و در این راه هوشیار و پویاتر از گذشته به وظیفه خود عمل می‌کند.
 
ما بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه(اساتید،کارکنان و دانشجویان) نیز همگام و همصدا با تمامی حق طلبان وعدالت جویان جهان گوش به فرمان امام خود یکبار دیگر فریاد "مرگ بر صهیونیست" را بلندتر از همیشه فریاد خواهیم زد و اعلام مینماییم آزادی قبله اول مسلمانان ومبارزه با ظلم و جور تا نابودی تمامی ستمگران ادامه خواهد داشت.
 
ما بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تمامی دل های بی قرار دعوت به عمل می آوریم تا با وحدت و گسترش تفکر مقاومت، در راه بازگرداندن حتمی و قطعی قدس شریف  به صاحبان اصلی آن سهمی هرچند کوچک اما ارزشمند داشته باشند.
 
ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم
 
     سازمان بسیج جامعه پزشکی
                  استان کرمانشاه
 
۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید