اخبار

سامانه "دانشفر" ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه راه اندازی شد

سامانه "دانشفر" ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه راه اندازی شد
 
معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از راه اندازی سامانه دانشفر جهت شناسایی استعدادها و نظام بخشی به مهارت های دانشجویان جدیدالورود خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر محمدرضا غلامی گفت: سامانه دانشفر با هدف شناسایی استعدادها و نظام بخشی به مهارت های دانشجویان در زمان اپیدمی بیماری کرونا و تحصیل غیرحضوری از چندی پیش در دستور کار معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه قرار گرفته بود که پس از پایان یافتن فاز امکان سنجی و تحلیل نیازمندی ها، توسط واحد انفورماتیک این معاونت راه اندازی و از امروز در دسترس دانشجویان جدیدالورود قرار گرفت.
 
وی اظهار داشت:دانشجویان جدیدالورود می توانند از چهارم لغایت سیزدهم آذر ماه ٩٩ ، با مراجعه به سامانه دانش فر به آدرس Daneshfar.kums.ac.ir با وارد کردن "شماره دانشجویی" و "کد‌ ملی"، نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.
 
به گفته وی سامانه دانشفر سامانه ای به روز، جامع و تسهیل کننده بوده و راه اندازی این سامانه کمک شایانی در جهت تسهیل فرآیندها، کاهش شیوع بیماری و حفظ سلامتی کارکنان، دانشجویان و والدین آنها داشته و با صرفه جویی در وقت و هدف گیری صحیح، مراجعه حضوری به دانشگاه را به حداقل رسانده است.
 
دکتر غلامی افزود: این سامانه  هم چنین در فرآیند شناسایی مهارت ها، غربالگری توانمندی های دانشجویان و تهیه گزارش های متنوع، بسیار شفاف، سریع و دقیق می باشد.
 
 
۴ آذر ۱۳۹۹ ۲۰:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید