اخبار

۸۲ درصد کرمانشاهی‌ها پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند

۸۲ درصد کرمانشاهی‌ها پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند

سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه عنوان کرد که براساس بررسی‌های انجام شده ۸۲ درصد مردم کرمانشاه پروتکل‌های بهداشتی را با دقت رعایت می‌کنند.

به گزارش ایرنا، دکتر محمدابراهیم شکیبا روز شنبه در حاشیه نشست ستاد کرونا که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهارداشت: این بررسی ها میزان توجه شهروندان کرمانشاه به پروتکل های بهداشتی تا ۲ روز گذشته را نشان می دهد.

وی همچنین به اجرای طرح محله محور مقابله با بیماری کرونا تحت عنوان طرح شهید قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: در راستای این طرح که توسط بسیج و دانشگاه علوم پزشکی اجرا می شود، تاکنون حدود چهار هزار بیمار کووید ۱۹ در این استان شناسایی شده‌ است.

سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه این طرح از ابتدای آذر ماه در کرمانشاه آغاز شده است، گفت: در قالب این طرح، تاکنون ۱۰ هزار و ۵۹۳ آزمایش کرونا و تعداد چهار هزار و ۲۲۶ آزمایش سریع انجام شده است.

دکتر شکیبا با بیان اینکه در راستای این طرح از خانواده های کمتر برخوردار که با مشکل کرونا روبه رو هستند، حمایت می‌شود، گفت: در این مدت تعداد سه هزار و ۴۰۱ خانوار مورد حمایت قرار گرفته و بسته‌های معیشتی به آن‌ها تحویل شده است.
۲۱ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید