فهرست گروه بندی ها

عمومی

چگونه از خدمات مختلف واحدهای دانشگاه آگاه شوم؟

برای اطلاع از خدمات حوزه های مختلف دانشگاه شما می توانید به بخش میز خدمت الکترونیکی در سایت دانشگاه  به آدرس https://www.kums.ac.ir/fa/servdesk مراجعه نموده و خدمات حوزه های مختلف را مشاهده نمایید.

همچنین در  سایت دانشگاه  به آدرس kums.ac.ir لینک همه حوزه ها و مراکز دانشگاه از جمله  معاونت ها، دانشکده ها، بیمارستان ها  و ... قرار گرفته، با کلیک بر روی نام هر مرکز می توانید وارد وبسایت  مرکز مربوطه شده و ضمن مشاهده واحدهای زیرمجموعه آن، خدمات مختلف  را نیز مشاهده نمایید.

برای ارائه شکایت از واحدهای مختلف به کجا مراجعه کنم؟

اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در ساختمان شماره (1) دانشگاه واقع در بلوار شهید بهشتی، نرسیده به بیمارستان امام علی (ع)، طبقه سوم قرار دارد. برای دریافت راهنمایی و ارائه شکایت می توانید با شماره تماس 38375004 این اداره تماس حاصل نمایید، همچنین می توانید پیام ها و شکایات  خود را از طریق شماره پیغامگیر 38381111  اداره بازرسی ثبت نمایید.

چگونه با مدیریت های ساختمان شماره 1 (ستاد) دانشگاه تماس بگیرم؟

شماره تلفن گویای ستاد دانشگاه 38358943 است. همچنین با مراجعه به دفتر تلفن در قسمت تماس با ما در سایت دانشگاه به آدرس kums.ac.ir می توانید شماره مستقیم واحدهای مختلف را مشاهده نمایید.

چگونه با واحدهای مختلف دانشگاه ارتباط برقرار کنم؟

در سایت دانشگاه به آدرس kums.ac.ir لینک همه حوزه ها و مراکز دانشگاه از جمله معاونت ها، دانشکده ها، بیمارستان ها و ... قرار دارد، با کلیک بر روی نام هرحوزه می توانید وارد وبسایت آن مرکز شده و راههای ارتباط و تماس را در قسمت تماس با ما مشاهده نمایید.

چگونه در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیرو جذب و استخدام می شود؟

هرگونه جذب نیرو در دانشگاه از طریق آزمون و با اعلام رسمی توسط درگاه های اطلاع رسانی همچون سازمان سنجش و وبسایت دانشگاه انجام می پذیرد.

برای دریافت راهنمای دارویی به کجا مراجعه کنم و یا تماس بگیرم؟

می توانید با شماره گیری  190 ، مشاوره دارویی دریافت نمایید. همچنین این سامانه،  وضعیت موجودی داروهای کمیاب و خاص را به شما اطلاع خواهد داد.

برای تشخیص اولیه ابتلا به کرونا به کجا مراجعه کنم؟

درصورتیکه علایم سرفه خشک یا لرز یا گلودرد همراه با تنگی نفس (دارای تب یا بدون تب) دارید لازم است به یکی از مراکز  جدول زیر مراجعه نمایید.
این مراکز منتخب برای دسترسی آسان همشهریان عزیز وجهت تشخیص اولیه ابتلا به کرونا ویروس (کووید19) در نظر گرفته شده اند، ساعت کار این مراکز 8 صبح تا 22 در این مراکز و به شکل 16 ساعته در خدمت مردم باشند.

فهرست مراکز خدمات  16 ساعته کرونا  شهر کرمانشاه

ردیف  نام مرکزخدمات جامع سلامت شهری   نشانی مرکز  شماره تلفن تماس
 1  مرکز خدمات جامع سلامت امام خمینی (ره)

کرمانشاه ، شهرک امام(ره) ، بلوار انقلاب روبروی پارک 

(مشاهده موقعیت مکانی روی نقشه ( پارسی جو )

 37285054
 2  مرکز خدمات جامع سلامت ثامن الائمه

کرمانشاه ، شهرک آبادانی و مسکن ،انتهای بلوار گلها

مشاهده موقعیت مکانی روی نقشه ( پارسی جو  )

 34291980
 مرکز خدمات جامع سلامت جعفرآباد

کرمانشاه ، جعفرآباد  ،انتهای خیابان ملت،جنب پاسگاه نیروی انتظامی
(
مشاهده موقعیت مکانی روی نقشه پارسی جو )

38421492
 مرکز خدمات جامع سلامت سینا

 کرمانشاه ،کمربندی غربی، روبروی باغ گل ها ، محل قدیم  بیمارستان سینا

(مشاهده موقعیت مکانی روی نقشه ( پارسی جو )

 37234004
   مرکز امید  میدان فردوسی(محل سابق کانون فرهنگی امید) 37201308